1 BIEG PO CHOINKĘ

      15 grudnia 2013 r. na terenie Lasów Państwowych w Mińsku Mazowieckim zorganizowaliśmy imprezę biegową wieńczącą rok - „I Bieg Po Choinkę". Na starcie zjawiło się ponad 30 uczestników, którzy oderwali się od świątecznych przygotowań i postanowili zmierzyć się z wytyczoną trasą. Największą atrakcją imprezy były nagrody czyli choinki, ufundowane przez Nadleśnictwo w Mińsku Mazowieckim. Teren również sprzyjał biegaczom, ponieważ wszyscy startujący pokonali trasę nie przekraczając wyznaczonego limitu czasu.

      Wyniki biegu kształtują się następująco. W klasyfikacji mężczyzn najwyższe miejsce podium zajął Florian PYSZEL tuż za nim był Sebastian OCHALSKI zaś trzeci na mecie zameldował się Zbigniew KOPER. W grupie pań pierwsze miejsce wywalczyła Zuzanna PYSZEL, druga była Olga PECHCIN, zaś trzecia na metę dobiegła Kornelia STĘPNICKA.
      Walka na trasie przebiegała w duchu sportowej rywalizacji - a jak się okazało wcale nie było łatwo. Chłód i delikatny deszczyk powodował, że po dobiegnięciu do mety zawodnikom było bardzo zimno. Rekompensatą za ten wysiłek była czekająca na mecie
gorąca herbata, która wraz ze smacznym świątecznym ciastem skutecznie rozgrzała zziębniętych śmiałków.
      Podsumowując imprezę pragniemy skierować słowa podziękowania pod adresem naszych przyjaciół, którzy wspomagali nas w organizacji zawodów: Panu Nadleśniczemu Nadleśnictwa Mińsk Mazowiecki Piotrowi SERAFINOWI, fundatorowi
choinek dla uczestników biegu oraz Grupie Medycznej OSP Ładzyń, która w profesjonalny sposób zabezpieczała trasę. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za udział w biegu i zapraszamy na kolejne imprezy w nowym 2014 roku.