AKTUALNOŚCI 2017 

5 BIEG PO CHOINKĘ - Podziękowania.

December 17, 2017

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za hojność i bardzo duży wkład włożony w przygotowanie 5 Biegu Po Choinkę !!!

Grupie Medycznej OSP Ładzyń za życzliwą opiekę nad biegaczami ! BARDZO DZIĘKUJEMY !

5 BIEG PO CHOINKĘ - Mińsk Mazowiecki.

December 15, 2017

5 Bieg Po Choinkę przeszedł do historii... choinki rozdane, upominki niespodzianki rozlosowane... wszyscy dotarli na linie mety...

KS ZIELONO - CZARNI - Sekcja Lekkoatletyczna.

November 26, 2017

Z myślą o młodszych miłośnikach biegania i skakania

stworzyliśmy specjalną Sekcję Lekkoatletyki w której pod

okiem doświadczonych trenerów będzie się można sprawdzić

na wielu dystansach od 60 m. Każdy z przybyłych napewno znajdzie coś dla siebie ! Zapraszamy dzieci od 10 roku życia wzwyż !!!

VI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Cegłów.

November 04, 2017

POBIEGLIŚMY W VI CEGŁOWSKIM BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

W VI Biegu Niepodległości zaplanowanym na 10 km udział wzięli Mariusz Murawski oraz Karol Jabłoński. Trasa wiodąca przez ścieżki leśne oraz szuter okazała się dłuższa o 1,3 km co wydłużyło czas końcowy naszych zawodników startujących na

tak nietypowym dystansie. Mariusz Murawski ukończył bieg z czasem 00:45:33 min. (IV. miejsce w kat. M-30), zaś Karol Jabłoński z wynikiem 00:51:31 min.

SKYWAYRUN 2017 - Mińsk Mazowiecki.

October 20, 2017

TRÓJKA JEDNAK SZCZĘŚLIWA !!! SKYWAYRUN 2017.

W trzeciej edycji Military Skywayrun 2017 udział wzięło trzech reprezentantów KS Zielono Czarni. Karol Jabłoński i Andrzej Krok wystartowali na dystansie 10 km, zaś Mariusz Murawski na 5 km. Po wielokrotnej weryfikacji miejsc, udało

się nam zająć zająć "3"-cię miejsce w obydwu biegach

(kat. służb mundurowych). 

Jako pierwszy przyczynił się do tego Mariusz, który na dystansie 5 km uzyskał 6 najlepszy wynik w kategorii "Open" a zarazem "3" w kategorii służb mundurowych polepszając swój rekord życiowy na 00:18:04 !!!

Na dystansie 10 km nie zabrakło emocji, Andrzej debiutujący w naszym klubie zaliczył bardzo dobry bieg zajmując 10 miejsce w kat. "Open" i uzyskując tym samym swój najlepszy oficjalny czas 00:39:27 ! Niestety z przyczyn techniczny nie zagrzał w dniu zawodów miejsca na "pudle", ale po aktualizacji wyników oficjalnie zajął 3. miejsce w kategorii służb mundurowych i statuetkę wręczył listonosz. Trzecim przedstawicielem KS Zielono Czarnych był Karol. Świeżo upieczony tatuś, który na pewien czas zawiesił treningi, pobiegł z wynikiem 00:45:00.

CITY TRAIL

October 21, 2017

SEBA NA CITY TRAIL

Pierwszy bieg z cyklu City Trail ukończony pomyślnie. Założeniem Sebastiana było złamać 19 min. Tydzień wstecz ukończył nie łatwy bieg Lemkowyne 80 km a w dniu dzisiejszym 

bieg "Cirt Trail" z zadowalającym wynikiem 00:17:58 min. 

Jest co poprawiać i jest to w zasięgu, tylko poprawić wydolność bo nogi dawały jeszcze radę. Do wiosny trzeba urwać 2 min.

Koniec z ultra i wracamy na krótsze starty w tym roku. Trzeba się odświeżyć i zobaczyć na co mnie jeszcze stać.. - wypowiada się po biegu Sebastian RECZEK.

ULTRA - TRAIL 80 - Łemko.

October 14, 2017

ŁEMKOWYNA 80 Km PRZECHODZI DO HISTORII

Łemko każdemu kojarzy się z zimnem, wilgocią, deszczem i błotem, to właśnie tam 13-15 października 2017 r. odbyły się górskie ultra biegi "Łemkowyna Ultra Trail 2017", w których Sebastian RECZEK reprezentował nasz klub "KS Zielono Czarni" startując w konkurencji "ŁUT80".

Łemkowyna 80 km przechodzi do historii - relacjonuje Sebastian RECZEK. Założenia były różne, jak też przygotowania a właściwie ich brak. Treningów było tych z długim wybieganiem całe dwa. Po kilku rozmowach decyzja była taka że cisnę ile mogę a potem najwyżej się doczłapię. Tak było na pierwszym punkcie po 20 km, drugi i tak mniej więcej do 30 km. Tam dopadł mnie sen. Jego brak powodował że nie mogłem biec bo oczy same opadały, nie miałem żadnego pobudzacza i od 35 km do 44 km, gdzie znajdował się punkt żywieniowy musiałem zwyczajnie dotrzeć zaliczając 4 pięciominutowe drzemki. Nie mówiąc już o tempie pomiędzy nimi. W drugiej części odrodziłem się i od 64 km był ogień. Wynik 11:09:00 na 81 km uważam za bardzo dobry jeżeli chodzi o przygotowanie. Na trasie panowała zdrowa rywalizacja i motywacja do biegu.

Gratulację dla mojego kolegi Pawła Romana, który także pokonał 80 km poprawiając zeszłoroczny wynik o 3 h. Tak jak mówiłem, wystartowaliśmy razem, ja zapierniczałem on mnie gonił. I wyszło bardzo dobrze. Przy tej okazji zapraszam do Klubu Sportowego "KS Zielono Czarni", gdzie służę pomocą w dobraniu odpowiedniego treningu biegowego, na krótkich i długich dystansach jakie są biegi ultra.

4 GRAND PRIX 2017 - Mińsk Mazowiecki.

September 29, 2017

ZAKOŃCZENIE GRAND PRIX 2017

4 Jesienne Grand Prix Mińsk Mazowieckiego w biegach przełajowych 2017 r. dobiegły końca. Zawody składały się z czterech edycji, jednakże do klasyfikacji końcowej liczyły się trzy najlepsze starty by zostać sklasyfikowanym.

W tym roku jako jedynym przedstawicielem Klubu Sportowego Zielono - Czarni był sam Prezes Mariusz Murawski który zanotował niezłe starty zapewniające sobie 5 miejsce w open i 2 miejsce w bardzo mocnej kategorii M 30.

DUATHLON 2017

September 09, 2017

DEBIUTANCKI "DUATHLON" MARIUSZA

10 września 2017 r. to dzień który przeszedł do historii Mariusza "Prezesa" naszego klubu KS Zielono Czarni. Właśnie w tym dniu w miejscowości Maków Mazowiecki po raz pierwszy spróbował swoich sił w DUATHLONIE. Mariusz już na początku pokazał swoje ponadprzeciętne  umiejętności biegowe na dystansie 5 km w czasie 00:19:12, drugą konkurencja było  już czymś nowym dla naszego zawodnika który bardzo dobrze się uporał z wynikiem 00:42:48 min na 22 km dystansie rowerowym. 

Ostatnia konkurencja była już dla Mariusza przypieczętowaniem swoich umiejętności w biegu na 2,5 km w czasie 00:09:59 !

Inauguracyjny wynik końcowy 1 godz i 14 min. !!!

STS POMERANIA - Szczecinek.

August 25, 2017

WSPÓŁPRACA Z "STS POMERANIA" SZCZECINEK

Prezes wraz z córką Nikolą wakacje  spędzili na sportowo. W ramach współpracy dołączył do Obozu Sportowego STS Pomerania Szczecinek który odbył się w Lubawce. Nikola trenowała pod okiem doświadczonych trenerów a Prezes zdobywał cenne doświadczenie jako instruktor no i oczywiście trenował na pięknym stadionie i otaczającym go terenie do biegania oraz na siłowni gdzie pod okiem trenera Jakuba Juniewicza uzyskał cennych informacji które wprowadził do swoich treningów. Po powrocie z obozu nasza dwójka kontynuowała treningi z STS Pomerania na pięknych obiektach jakie posiada Szczecinek. 26 Sierpnia Nikola już jako zawodniczka STS Pomerania wzięła udział w Mistrzostwach Województwa Młodzików w Białogardzie, wystartowała na dystansie 300 m. Był to jej pierwszy start na tego typu zawodach więc zdobyła cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje. Wakacje dobiegły końca więc Prezes z córką z cennym doświadczeniem trenuje już w Mińsku Mazowieckim. Wielkie dzięki za możliwość zdobycia cennego doświadczenia dla Trenerów STS Pomerania i do zobaczenia na kolejnych oboach.

27 BIEG POWSTANIA WARSZAWASKIEGO - Warszawa.

July 28, 2017

ŻYCIÓWKA W WARSZAWIE !!!

 

To już drugi rekord życiowy Karola JABŁOŃSKIEGO na 10 km w tym roku. Tym razem pod okiem Wielokrotnego Medalisty Mistrzostw Polski Przemysława Dąbrowskiego udało się Karolowi poprawić rekord życiowy o 37 sekund !!!

Bieg Powstania Warszawskiego ukończył z wynikiem 00:42:23 !

MISTRZOSTWA SŁUŻB MUNDUROWYCH W CROSSIE - Lubliniec.

October 05, 2017

WICEMISTRZYNI SŁUŻB MUNDUROWYCH W CROSSIE NA 5 KM !

W Lublińcu na Mistrzostwach Służb Mundurowych

w CROSSIE wystartowała Edyta Chmielewska na 5 km trudnym dystansie leśnych podbiegów, wywalczyła II miejsce w kat. "Żandarmeria Wojskowa" z czasem 00:28:22 min.

VIII BIEG MORSKIEGO KOMANDOSA - Gdynia.

August 25, 2017

BIEG MORSKIEJ KOMANDOSKI

Gdy wspominamy już o biegach paramilitarnych to wiadomo,

że chodzi tu o naszą Edytę, specjalistkę od ekstremalnych zawodów.

Tym razem Edyta wystartowała w VIII Biegu Morskiego Komandosa w Gdyni zorganizowanego przez Jednostkę Wojskową Formoza.

Stawiła czoło w kategorii "Sprint" czyli bieganie na dystansie powyżej 10 km z przeszkodami w tym na specjalnym morskim odcinku, uzyskując czas końcowy 03:05:58 i bardzo wysokie 4 miejdce w tej kategorii !!!

Please reload