AKTUALNOŚCI 

POMOC DLA SEBASTIANA "MYSZY" !

May 09, 2020

POMOŻEMY  ! 

Sebastian "Mysza" Myszkowski - mąż, przyjaciel i jeden z nabardziej uśmiechniętych facetów jakich znamy. Sebastian, którego zna pewnie wielu z Was. 

Prowadził Was na życiówki jako zając, każdego wspierał i cieszył się z pokonania przez Was każdego pierwszego, czy też kolejnego już kilometra. 

Na początku maja niespodziewanie przeszedł niedokrwienny udar mózgu i teraz On potrzebuje Waszego wsparcia. 

Obecnie jest po zabiegu odbarczającym. Jest to zabieg polegający na usunięciu elementów kostnych i miękkotkankowych zwężających 

światło kanału kręgowego w celu zniesienia ucisku wywieranego na struktury nerwowe.

Wiemy już, że ma niedowład lewej strony (ręka, noga) i wymaga rehabilitacji. 

Potrzebuje wsparcia nie tylko emocjonalnego ale również finansowego. 

Wszytkie zebrane środki zasilą konto Ani, żony Sebstiana. 

Chętnie przyjmiemy też wszelką inną pomoc i rady, które przybliżą "Myszę" do odzyskania pełnej sprawności.

 

Z góry dziękujemy

VIII BIEG PAMIĘCI POLEGŁYCH ŻOŁNIERZY ŻW - Mińsk Mazowiecki

September 29, 2020

UWAGA !!!
W związku z narastającym zagrożeniem epidemiologicznym, mając na uwadze troskę o zdrowie zawodników zmuszeni jesteśmy do rezygnacji z organizacji biegu w 2020 r.
Jeżeli okoliczności na to pozwolą "VIII Bieg Pamięci ..." zostanie  przeprowadzony w przyszłym roku. Dokładną datę imprezy podamy do wiadomości tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Prosimy o zrozumienie i zapraszamy do uczestnictwa.

40. PÓŁMARATON WIĄZOWSKI - Wiązowna.

February 22, 2020

TO JUŻ 40 LAT WIĄZOWSKIEGO PÓŁMARATONU

7 WALENTYNKOWY BIEG POD NAJSTARSZĄ SOSNA - Mińsk Mazowiecki

February 16, 2020

UKOCHANE WYBIEGANIE

MARRIOTT EVEREST RUN - Warszawa

February 07, 2020

ZDOBYLI NAJWYŻSZY SZCZYT ŚWIAT

 

8 lutego Zielono – Czarni wystartowali w sztafecie Marriott Everest run 2020 Warszawa. To bieg, w którym zawodnicy muszą co najmniej 65 razy pokonać trasę z parteru na ostatnie 42 piętro hotelu. Mieli na to 24 godziny. Naszą czteroosobową drużynę reprezentowali Karol JABŁOŃSKI, Kamil GĘSICH oraz dwójka zaprzyjaźnionych zawodników Kamil ORMAN i Anna BRZEZIŃSKA, którzy startowali już z Kamilem i Karolem na wielu innych imprezach sportowych takich jak: Mariott Everest Run 2017, VI Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020, czy też w słynnym  Maratonie „Athens Marathon – The Authentic 2019” w Grecji, ale również zdobywali najwyższe szczyty Bałkańskie oraz Kaukazu - Elbrus 5 642 m (Kaukaz, Rosja  2018) Korab 2 764 m (Macedonia 2019), Vielika Rudoka 2 658 m, Djeravica 2 656 m, Ljuboten 2 498 (Kosowo 2019). Pojechaliśmy tam w mocnym składzie ale nie po zwycięstwo. Wystartowaliśmy z lekkim 20 minutowym opóźnieniem, gdzie start rozpoczął się już o  godz. 9.00, a wspinaczkę zakończyliśmy dokładnie o 01:28 wchodząc 65 razy jako 7 z 22 sztafet osiągając nasz założony cel. Od podjęcia decyzji o zakończeniu biegu (65 wejść), mieliśmy minimalne straty do walczących drużyn o podium ( + 1 do 4 miejsca, + 4 do 2 miejsca) lecz naszym celem było jako drużyna Zielono –Czarni  zdobyć  wysokość Mount Everestu 8 848 n. p. m.  pokonując  65 razy wysokość Hotelu Marriott zostawiając za sobą 2730 piętra.

ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI - Cisna

January 25, 2020

NA BIESZCZADY NIE MA RADY

 

Już o wschodzie słońca Kamil Gęsich oraz Karol Jabłoński rozpoczęli zmagania w 6. Edycji Zimowego Maratonu Bieszczadzkiego, startując jednocześnie na 42 km i 23 km dystansie, który biegł po zaśnieżonych ścieżkach i drogach pięknych i malowniczych Bieszczad. Pewną przeszkodą na obu dystansach  była legendarna już na punkcie „Karczma Brzeziniak”,  którą w ramach punktu kontrolnego trzeba przebiec przez środek karczmy obok bogato zastawionych stołów. Trzeba się wykazać nie lada odpornością psychiczną, żeby nie przysiąść tam choćby na chwilę. Oczywiście nasi biegacze ukończyli obydwa starty, Kamil 42 km w 04:21:44, Karol 21 km w 03:14:00.

6 ĆWIERĆMARATON KOMANDOSA - Słupsk

January 24, 2020

CELUJĄ W MARATON

Zielono - Czarni fanatycy paramilitarnych biegów tym razem wyjechali do Słupska na szóstą edycję Ćwierćmaratonu Komandosa, celem min. cyklicznego przygotowania się do pełnego maratonu. 

Są to specyficzne zawody, ponieważ biegacze startują w nich nie w strojach sportowych lecz w umundurowaniu polowym, jakim jest mundur żołnierza. 

W biegu wystartowało dwoje naszych reprezentantów Beata Szlązak, która zajęła 3 miejsce w kat. kobiet oraz Mariusz Murawski 28 miejsce open. 

4 MIŃSKI BIEG "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ" - Mińsk Mazowiecki.

January 11, 2020

4 MIŃSKI BIEG POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ

Nasi biegacze pobiegli w 4 Biegu Policz się z Cukrzycą w Mińsku Mazowieckim. Wspierając akcję prowadzoną przez Fundację – „Policz się z cukrzycą” którego Ideą jest zakup wsparcie jednego z całorocznych programów medycznych, prowadzonych przez Fundację WOŚP – Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą.

W biegu uczestniczyli min. Olga Pechcin (zdobywając 3. miejsce), Dominik Kościesza, Julia Zawadzka, Marcin Chróst, Maciej Kościesza, Emilia Kościesza, oraz Basia Legat.

Please reload