XI BIEG MARSZAŁKA SULEJÓWEK

09.06.2018 r.

Sebastian DOMAŃSKI zdobywca 2 miejsca w kat. M-18.

KS ZIELONO - CZARNI
KS ZIELONO - CZARNI
KS ZIELONO - CZARNI
KS ZIELONO - CZARNI
Edyta CHMIELWSKA
SEBASTIAN DOMAŃSKI
SEBASTIAN DOMAŃSKI
SEBASTIAN DOMAŃSKI
EDYTA CHMIELEWSKA
EDYTA CHMIELEWSKA

ZIELONO - CZARNO W SULEJÓWKU

Lejący się żar z nieba nie przeszkodził naszym biegaczom w uczestnictwie XI Biegu Marszałka Piłsudskiego w Sulejówku. Bieg organizowany jest na pamiątkę osiedlenia się Józefa Piłsudskiego w Sulejówku (13 czerwca 1923 roku).

Myślą przewodnią Biegów Marszałka jest przybliżanie ich do przedwojennych marszów Sulejówek – Belweder. Była to inicjatywa Związku Strzeleckiego, polegająca się na 26 km marszach – pochodach między Sulejówkiem a Warszawą.

W biegu na 3,1 km Memoriał im. Haliny ZIELIŃSKIEJ pobiegła Basia LEGAT która jako pierwsza z Zielono - Czarnych pokonała bezlitościwe słońce w czasie 00:20:36.

Na dystansie 10 km udział wzięło sześcioro naszych biegaczy. Najlepszy z nich okazał się... najmłodszy reprezentant w tym dniu Zielono - Czarnych Sebastian DOMAŃSKI, który z wynikiem 00:42:16 uplasował się na 2 miejscu w kategorii M-18 ! Wielkie Brawa Sebastian !

Na wielkie brawa również zasłużyli pozostali uczestnicy, którzy walczyli do końca z 30 stopniową temperaturą uzyskując bardzo dobre czasy. Po raz kolejny Tomasz ZAWADKA pokazał "charakter" nie patyczkując się z tropikalna aurą a swoją dyspozycją kończąc bieg z czasem 00:43:08. Kamil GĘSICH jako doświadczony biegacz podszedł do upału bardzo mądrze zaczynając od wolnego tempa a kończąc na 00:45:07. Michał MAŁKIEWICZ oraz Karol JABŁOŃSKI potraktowali bieg jaką zabawę wystawiając na próbę promienie słoneczne, które pozwoliło Michałowi ukończyć bieg na 00:45:40, a Karolowi 00:46:00.

Bardzo dzielnie walczyła również Edyta CHMIELEWSKA, która z wynikiem 01:01:49 zdobyła 3 miejsce w kat. służb mundurowych kobiet !